• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

Зеленському представили розробки можливої української вакцини від COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Науковці представили президентові України Володимиру Зеленському результати доклінічної фази дослідження оригінального українського кандидата у вакцини

Про це йдеться в повідомленні пресслужби ОПУ, передає "ДС".

Так, під головуванням президента України Володимира Зеленського відбулася нарада, на якій були присутні науковці, залучені до розробки оригінального українського кандидата у вакцини проти коронавірусної хвороби COVID-19. Вони повідомили президентові, що дослідження тривали шість місяців і включають наявність нейтралізації вірусу COVID-19 у культурі інфікованих клітин людини. Цей кандидат оригінальної української вакцини створюється на основі унікального підходу.

На нараді обговорили, хто, коли та в які терміни забезпечить проходження клінічних фаз, а також логістику майбутньої співпраці всіх дотичних відомств для забезпечення виготовлення вакцини та її використання в разі успішного проходження всіх фаз.

«Я надзвичайно радий, що ця зустріч відбулася. Йдеться і про високі шанси розробки нашої унікальної оригінальної української вакцини проти COVID-19, і про перший крок до того, щоб відновити виготовлення вакцин в Україні. Держава буде підтримувати вироблення цієї вакцини. Результати, які ви представили, вже показують позитивну тенденцію», – сказав на це глава держави.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов пообіцяв усіляко сприяти подальшим крокам у проходженні всіх наступних фаз.

    Реклама на dsnews.ua