• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Жебрівський назвав Савченко "невігласом" і погрожує нацькувати на неї СБУ

Реклама на dsnews.ua
Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський вважає, що депутат Надія Савченко повинна матеріально відповісти за звинувачення його в контрабанді

Про це він сказав "Новин Донбасу", передає "ДС".

"Савченко - це невіглас, яка, вибачте, "ляпнула"... найближчим часом повинні бути відповіді з СБУ і НАБУ, і вона відповість у тому числі матеріально. Раніше за такі "ляпи" відповідали своєю свободою за наклеп", - сказав Жебрівський.

Він зазначив, що звернеться до суду після того, як отримає відповіді від СБУ і НАБУ.

"Я відповідальна людина на відміну від тих, хто п'яний впав з бронетранспортера і пішов в полон", - додав Жебрівський.

Нагадаємо, Савченко звинуватила Жебрівського в контрабанді сигарет. Ті ж звинувачення прозвучали і на адресу голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

"Хочу нагадати, що за закарпатською митницею варто угорська, словацька і румунська митниці, які перевіряють вантажі на можливу контрабанду. Значить, за логікою Савченко, я голова не тільки закарпатського, але й румунської, словацької та угорської тютюнових мафій?. Перед тим, як щось заявляти в прямому ефірі, треба принаймні розібратися в цьому. А якщо, окрім літра горілки ні в чому не розбирається... Запитайте самі її через місяць - де докази того, що вона сказала у вашій студії? Де ті "факти", які вона, обійшовши всі забігайлівки, озвучує в прямому ефірі п'яним язиком? Я не хочу про це говорити, щоб не робити їй рекламу", - відповів на звинувачення її Москаль.

    Реклама на dsnews.ua