• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Дружина "слуги" Юзика задекларувала мільйони після того, як він став політиком

Дружина народного депутата від "Слуги народу" і колишнього актора "Квартал 95" Юрія Корявченкова (Юзика) Тетяна зареєструвалася підприємцем і в минулому році задекларувала понад три мільйони гривень, а також купила автомобіль Toyota Land Cruiser за більш ніж два мільйони гривень

Юрій та Тетяна Корявченкова
Юрій та Тетяна Корявченкова
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру декларацій осіб, які Юрій Корявченков опублікував у березні 2021 року, передає "ДС".

У документі зазначено, що в 2020-му дружина нардепа від підприємницької діяльності отримала понад три мільйони гривень прибутку.

Крім того в минулому році Корявченкова купила автомобіль Toyota Land Cruiser за 2,084451 гривень.

До цього Тетяна Корявченкова працювала директором ТОВ "Кіностолиця", засновником якого є бізнес-партнер президента Володимира Зеленського Борис Шефір.

Чоловік Корявченкової, за даними з декларації, заробив в управлінні справами Верховної Ради України — 467 215 тис. грн, ще 330 000 він отримав як дохід від відчуження рухомого майна.

Нагадаємо, Юрій Корявченков став депутатом від "Слуги народу" у серпні 2019 року.

За рік президентства Володимира Зеленського більше 30 осіб, які працювали раніше у "Студії Квартал 95", а також дочірніх організаціях, або співпрацювали раніше з главою держави або його оточенням, отримали державні посади.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua