• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Журналіст Бутусов оголосив умову, за якої погодиться працювати в Міноборони

Реклама на dsnews.ua

Журналіст Юрій Бутусов заявив, що погодиться працювати в Міністерстві оборони, якщо відомство запропонує йому конкретну посаду, яка буде відповідати його вимогам

Про це сам Бутусов сказав "Детектор медіа", передає "ДС".

"Основне питання — це зрада в Міністерстві оборони, про яку я писав і через яку мене запрошують, щоб я припинив писати. Якщо ви хочете, щоб я припинив писати про "справу вагнерівців " — дайте мені посаду, яка дозволить цю справу контролювати. Я отримаю доступ до документів, і у мене не буде питань.

Друге — якщо пропонуєте іншу посаду, будь ласка, скажіть — яку посаду. Поки незрозуміло. Це виглядає як інформаційна мильна бульбашка. Я сподіваюся, що міністр Таран усвідомлює серйозність своїх позицій в інтернеті", — зазначив Бутусов.

Бутусов додав, що тепер серйозно чекає на запрошення до міністра і пропозицій конкретних посад.

Він також зазначив, що про пропозицію Міноборони дізнався з Facebook, а пізніше до нього звернувся заступник директора Департаменту кадрової політики відомства Василь Кухар. Однак конкретних посад він не запропонував.

В цілому ж Бутусов пов'язує цю пропозицію зі своїми публікаціями про проблеми в управлінні оборонної сфери, а також — з обговоренням 7 грудня на комітеті Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки справи про спецоперацію із затримання в Білорусі 28 членів ПВК "Вагнера".

За його даними, народні депутати заслухали одного з працівників Головного управління розвідки, який безпосередньо керував "вагнерівською спецоперацією".

За словами Бутусова, депутати запитували, чи правда те, що журналіст писав у своїх статтях, і той офіцер нібито сказав, що вся написана інформація достовірна.

На його думку, ця справа в демократичних країнах стала б Вотергейтом для президента Володимира Зеленського, а зараз йому пропонують посаду, щоб запобігти витоку інформації в "головній справі, в якій Зеленському може загрожувати імпічмент".

    Реклама на dsnews.ua