• USD 28.7
  • EUR 32.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Журналіст розповів, хто готував державний переворот в Україні

Журналіст американського медіапроєкту Buzzfeed News Крістофер Міллер розповів про ймовірних організаторів державного перевороту в Україні

Володимир Зеленський на пресмарафоні 26 листопада
Володимир Зеленський на пресмарафоні 26 листопада
Реклама на dsnews.ua

Про це Міллер повідомив у своєму Twitter, посилаючись на свої джерела з Офісу президента, інформує "ДС".

"Спробу державного перевороту, про яку згадав сьогодні президент Володимир Зеленський, готували офіцер російського ФСБ та три зрадники з МВС України, які перебувають у Криму", — зазначив Міллер.

Відповідно до джерел Міллера, головним "куратором" є згаданий працівник ФСБ, якого звати Василь Васильович Лаптєв. Імена трьох українців: Олексій Васильєв, Василь Грицак й Едуард Федосов.

Міллер додав, що організатори хотіли використати суспільну напругу всередині України, зокрема боротьбу між Зеленським та Ахметовим. 

Водночас, він наголошує, що в записі розмови чотирьох підбурювачів згадується бізнесмен Ринат Ахметов, але його участь не доведена. Як переказує Міллер, організатори перевороти говорили, що їм "треба бути готовими вийти на контакт і почати співпрацювати з Ахметовим".

1 грудня ініціатори перевороту сподівалися влаштувати протести на Банковій, що мали би спровокувати подальший безлад у столиці та привести до влади людей, наближених до олігарха.

За словами Міллера, Офіс президента планує передати аудіозаписи розмов до спецслужб США цього тижня.

Джерело Міллера додало, що таким чином в Офісі президента прагнуть досягти "перемир’я" з бізнесменом. 

Нагадаємо, бізнесмен Рінат Ахметов відкинув звинувачення Зеленського у підготовці державного перевороту.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua