• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Злата Лагутіна: майже третину декларацій про майновий стан і доходи подано в електронному вигляді

За січень – березень 2021 року до податкової міста Києва було подано майже 8000 декларацій. Із загальної кількості податкових декларацій 2487 було подано в електронному вигляді, що становить 31%

Декларація про доходи
Декларація про доходи
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила начальник Головного управління ДПС у м. Києві Злата Лагутіна в інтерв’ю інтернет-виданню «КиевВласть».

«Минулоріч за І квартал було подано 7184 декларацій, з яких лише 19% в електронному вигляді», – підкреслила вона.

Чиновниця нагадала, що є декілька способів відзвітуватися. Зокрема, офлайн та онлайн. Податкова декларація про майновий стан і доходи подається громадянами особисто або уповноваженою на це особою до Центру обслуговування платників за місцем реєстрації. Декларацію можна надіслати поштою (з повідомленням про вручення та з описом вкладення), або ж скористатися сервісом Електронний кабінет.

«У разі відправлення декларації поштою, це необхідно зробити не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання, а при поданні декларації в електронній формі – не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк», – підкреслила Злата Лагутіна.

Цьогоріч останній день подання декларації настає 30 квітня, а термін сплати задекларованої суми податку на доходи фізичних осіб та військового збору – до 1 серпня.

    Реклама на dsnews.ua