• USD 28.3
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

ЗМІ знайшли у Пальчевського фірму в Москві з партнерами-рейдерами з "ЛДНР"

Реклама на dsnews.ua

Кандидат в мери Києва Андрій Пальчевський володіє бізнесом в Москві, а також має у своєму розпорядженні зв'язки з рейдерами і бізнесом на території окупованого Донбасу

Про це йдеться в розслідуванні журналістів проекту Bihus.info «Пальчевський PRO: російський бізнес, зв'язки з окупантами і команда привидів», передає "ДС".

Головний бізнес-актив Пальчевського в Україні — медична клініка Eurolab. До 2010 року Пальчевський володів нею безпосередньо разом з бізнес-партнером з РФ Олексієм Кириловим. Зараз клініка формально переписана на британську фірму Eurolab Services LLP. Вона, в свою чергу, за словами журналістів, належить глухому офшору з Карибських островів Amerton Group Limited.

«Ця карибська офшорка, крім Пальчевського, обслуговує виключно російський бізнес і непростий. Наприклад, компанії Віталія Кочеткова. Це відомий виходець з криміналу, якого називають мало не господарем Уралу», — зазначено в розслідуванні.

Там же, в активах Amerton Group Limited, журналісти знайшли діючу компанію Пальчевського з офісом в Москві.

На одному з документів Amerton Group Limited автори розслідування виявили підпис, яка, можливо, належить Андрію Наумову.

Раніше він був юристом Eurolab, тепер очолює благодійний фонд Пальчевського. Паралельно Наумов управляє двома компаніями. Їх керівники — жителі Донецька Дмитро Мурахвер і Павло Малик. За даними Bihus.info, обидва працюють на одіозного суддю Артура Ємельянова.

"Ці три прізвища найчастіше згадуються в історіях рейдерських захоплень за підтримки судових рішень", — зазначають журналісти.

За їхніми даними, Мурахвер володіє декількома готелями в окупованому Криму та мережею продуктових супермаркетів на Донбасі, захоплених в на початку російської окупації.

"Довірена людина Пальчевського одночасно працює з Пальчевським і з групою одного з найвідоміших рейдерів в історії країни. Обслуговує в одному пакеті Пальчевського та російський бізнес", — зазначено в розслідуванні.

За інформацією Bihus.info, головний фінансовий донор кампанії Пальчевського — нардеп від ОТЗЖ, "київський смотрящий" Вадим Столар.

Журналісти відзначають, що виборчу кампанію замість Пальчевського веде близький до Столар політтехнолог Сергій Влащенко, син телеведучої з телекаканала нардепа від ОПЗЖ, кума президента Росії Віктора Медведчука Наталії Влащенко.

Сергій Влащенко, вказує Bihus.info, чи не щодня приїжджає додому до Пальчевського, на вулиці Шовковичній у Києві. Сам кандидат у мери межі квартири практично не залишає: зрідка виїжджає на телеефіри, до своєї клініки або на фотосесії.

«2 тижні спостерігали, як Пальчевський веде свою передвиборчу кампанію. Ніяк. За межами телевізора немає ніякої активності. Здається, що партія Пальчевського — це такий величезна рекламна бульбашка, тому що він постійно сидить вдома. Так, тут іноді бувають зустрічі, які і показують, хто ця бульбашка для вас надуває», — сказав ведучий проекту« Наші гроші» Денис Бігус.

При цьому виборча кампанія Пальчевського може виявитися найдорожчою за підсумками виборів. За оцінкою аналітика руху «Чесно» Ігоря Фещенка, агітація вже обійшлася Пальческому як мінімум в 10 млн грн. При цьому у його партії немає офісу, співробітників і грошей на рахунках.

«Партії «Перемога Пальчевського» ще у травні не існувало. Її купили влітку під проект. До відома, купити партію — це як купити звичайну ТОВку, але дорожче. Купили, перейменували і розвісили (на білбордах — ред.) перемагати», — зазначено в розслідуванні.

    Реклама на dsnews.ua