• USD 39.4

"Олександрія" в гостях несподівано обіграла "Шахтар" (ВІДЕО)

Перший матч 16-го туру чемпіонату України вийшов вкрай сенсаційним

Матч проходив у Харкові, де "Шахтар" провів вже десяту гру, передає "ДС".

"Олександрія" забила П'ятову два м'ячі, пропустивши один. Команда з Кіровоградської області з початку першого тайму дуже активну гру і вже на 15-й хвилині "Шахтар" пропустив перший гол від Поляруса.

Через три хвилини Бернард зрівняв рахунок, але все той же а. Полярус знову вивів "біло-зелених" вперед на 27-й хвилині. Другий тайм "Олександрія" теж почала жваво, але на 58-й хвилині віддала ініціативу і успішно відбивала атаки "гірників", іноді вирушаючи в контратаки.

Відзначимо, що головний тренер "Шахтаря" Паулу Фонсека напередодні матчу говорив, що не має наміру послаблювати складу, оскільки олександрійці, як показує досвід, чудово вміють створювати проблеми на полі.

"Шахтар": Пятов, Бутко, Ордець (Бланко Лещук, 84), Ракицький, Ізмаїл, Фред, Степаненко (Алан Патрік, 70), Марлос, Тайсон, Бернард, Феррейра

"Олександрія": Паньків, Чеботаєв, Бондаренко, Гітченко, Бацула, Грицук (Басів, 84), Довгий, Запорожан, Старенький (Козак, 86), Полярус (Пономар, 67), Цуріков

Попередження: Фред - Довгий, Полярус, Паньків

Шахтар-Олександрія 1:1. Голи Поляруса і Бернарда

Обмін уколами🤺Артем Полярус забив FC SHAKHTAR, а за мить Бернард вколотив Олександрії!Далі буде💪

Gepostet von FootballHub am Freitag, 17. November 2017
Шахтар-Олександрія 1:2. Гол Поляруса

Артем Полярус ON FIRE🔥Другий м'яч у ворота Андрія Пятова упродовж першого тайму⚡ФК "Олександрія" в Харкові виграє у FC SHAKHTAR 2:1. Здивовані?