"Динамо" обіграло "Чорноморець", забивши обидва голи з пенальті.

В рамках 17 - го туру української футбольної прем'єр-ліги київське "Динамо" обіграло одеський "Чорноморець" з рахунком 2:0

Про це передає "ДС" з посиланням на Tribuna.com.

Шапаренко заробив пенальті, а Циганков реалізував його на 21-й хвилині матчу. Потім Грачов зіграв рукою у власній штрафній, Бесєдін на 61-й хвилині реалізував другий пенальті в грі.

Динамо - Бойко, Кендзьора, Бурда, Шабанов, Миколенко, Че-Че (Сидорчук, 61), Шепелєв, Циганков, Шапаренко (Дуэлунд, 81), Сидклей (Бесєдін, 46), Вербич.

Чорноморець - Кожухар, Рижук, Грачов, Міщенко, Трубочкін (Татарков, 80), Бабенко, Семенів, Чорний, Мусолітін (Хамелюк, 90), Норенков, Коваль.