• GBP 49.4

"Динамо" обіграло "Зорю" у непростому поєдинку і вийшло на друге місце

У центральному матчі 26=го туру української Прем'єр-ліги луганська "Зоря" приймала київське "Динамо" на стадіоні "Славутич-Арена" у Запоріжжі. Зустріч завершилася з рахунком 3:1 на користь гостей

Про це йдеться в повідомленні Sport.ua, передає "ДС".

Початок другого тайму затримали на 30 хвилин через погодні умови. Рахунок у матчі був відкритий на 54-й хвилині завдяки Юрченку, який реалізував пенальті за фол Шабанова на Тимчику.

"Динамо" відігралося на 71-й хвилині зусиллями Віталія Буяльського. Через 5 хвилин Карлос Де Пена подвоїв перевагу киян, а в компенсований час Віктор Циганков встановив остаточний рахунок матчу.

Нагадаємо, стало відомо, на якому стадіоні збірна України зіграє проти збірної Нідерландів на Євро-2020, яке через пандемію коронавірусу перенесли на наступний рік.