• EUR 42.3
  • GBP 49.3
Спецпроєкти

"Динамо" зазнало чергової поразки у Лізі чемпіонів, програвши "Бенфіці"

У Португалії в рамках групового етапу Ліги чемпіонів відбувся матч між місцевою "Бенфікою" і київським "Динамо"

Як передає "ДС", гра завершилася з рахунком 1:0 на користь господарів.

"Бенфіка" відкрила рахунок на другій компенсованій хвилині тайму. Виду у власній штрафній тримав за корпус Луїзао, після чого суддя призначив пенальті, який реалізував Сальвіо.

У другому таймі кияни мали можливість зрівняти рахунок. На 67-й хвилині був призначений пенальті у ворота "Бенфіки". Після передачі з глибини Гонсалес виходив один на один з Эдерсоном, але був збитий воротарем. Однак Мораєс з точки не зміг переграти воротаря.

"Бенфіка" - "Динамо" 1:0

Гол: Сальвіо, 45+2 (пен)

"Бенфіка": Едерсон - Семедо, Луїзао, Нільссон-Лінделоф, Гримальдо - Піцці, Фейса (Самаріс, 59) - Сальвіо, Гедеш (Алмейда, 87), Серві - Мітроглу (Хіменес, 70)

"Динамо": Рудько - Морозюк, Хачеріді, Виду, Макаренко - Рибалка, Сидорчук (Ориховський, 76), Буяльський (Громов, 87) - Циганков (Бесєдін, 61), Гонсалес - Мораєс

Попередження: Самаріс - Гонсалес, Морозюк, Макаренко, Виду, Риболовля, Хачеріді

На 68-й хвилині Мораєс не реалізував пенальті (воротар).

Зазначимо, що у другому матчі групи В турецький "Бешикташ" зіграв внічию 1:1 з італійським "Наполі".