• USD 39.4

"Динамо" знову зганьбилося у домашньому матчі Ліги чемпіонів, програвши португальцям

У Києві відбувся матч третього туру Ліги чемпіонів між місцевим "Динамо" і португальською "Бенфікою"

Як передає "ДС", гра завершилася з рахунком 2:0 на користь гостей.

На 9 хвилині португальці реалізували пенальті, призначений за фол Антунеша в своїй штрафній.

У середу, 19 жовтня, у Києві відбувся матч третього туру Ліги чемпіонів між місцевим "Динамо" і португальською "Бенфікою". Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь гостей.

На 55-й хвилині "Бенфіка" зуміла забити другий м'яч. Серви з другої спроби з меж штрафного, пробив у протихід голкіперу "Динамо".

"Динамо" - "Бенфіка" 0:2

Голи: Сальвіо, 9 (пен.), Серви, 55

"Динамо": Рудько - Сілва, Хачеріді, Виду, Антунеш - Сидорчук (Гладкий, 80), Корзун, Федорчук (Буяльський, 56) - Ярмоленко, Мораєс, Гонсалес (Циганков, 71)

"Бенфіка": Мораєс - Семедо, Луїзао, Нільссон-Лінделоф, Гримальдо - Сальвіо, Піцци, Фейса, Серви (Селес, 83) - Гедеш (Елізеу, 90), Мітроглу (Хіменес, 71)

Попередження: Корзун - Мітроглу

Зазначимо, що у другому матчі групи В турецький "Бешикташ" у гостях переміг італійський "Наполі" з рахунком 3:2.