• USD 39.3
  • GBP 49.3

"Динамо" стартувало в Лізі чемпіонів з поразки в домашньому матчі

Київське "Динамо" в грі 13 вересня поступився італійському клубу "Наполі" з рахунком 1:2.

Старт етапу Ліги Чемпіонів" для "динамівців" розпочався з поразки на домашній арені, передає "ДС" з посиланням на "Лига.net"

Команда Сергія Реброва відзначилася на 26-й хвилині завдяки голу Дениса Гармаша. Проте ще в першому таймі два голи поляка Аркадіуша Милика вивели неаполітанців вперед. У другій половині зустрічі, крім видалення українця Сергія Сидорчука за симуляцію, відзначитися нікому не вдалося.

В іншому матчі групи португальська "Бенфіка" розійшлася миром з турецьким "Бешикташем" - 1:1.

Другий тур Ліги Чемпіонів відбудеться 28 вересня, в якому "динамівці" в Стамбулі зіграють з місцевим "Бешикташем".