• USD 39.4

"Динамо" зіграло внічию 1:1 з "Бешикташем" у Лізі чемпіонів

У Стамбулі пройшов матч другого туру Ліги чемпіонів між місцевим "Бешикташем" і київським "Динамо". Гра завершилася з рахунком 1:1.

Як передає "ДС", "Бешикташ" відкрив рахунок на 29-й хвилині. Корзун "заробив" штрафний, порушивши правила проти Абубакара в центральній зоні біля своєї штрафної, а Куарежма виконав класний удар над стінкою з футболістів "Динамо" у дальній верхній кут воріт.

Однак у другому таймі кияни зуміли зрівняти рахунок. На 65-й хвилині Рибалка виконав подачу зі штрафного з правого флангу атаки на дальню штангу, де Циганков ударом в дотик замкнув цей пас.

"Бешикташ" - "Динамо" 1:1

Голи: Куарежма, 29 - Циганков, 65

"Бешикташ": Фабрі - Бек, Марсело, Тошич, Еркін - Арслан (Інлер, 77), Хатчінсон - Куарежма, Талиска, Адріано (Тосун, 68) - Абубакар (Фрай, 85)

"Динамо": Рудько - Морозюк, Хачеріді, Виду, Антунеш - Рибалка - Ярмоленко, Гармаш, Буяльський (Корзун, 22), Гонсалес (Циганков, 62) - Мораєс (Гладкий, 78)

Попередження: Адріано, Арслан - Корзун, Гармаш, Виду

Зазначимо, що у другому матчі групи B "Наполі" розгромив "Бенфіку" з рахунком 4:2.