• USD 39.4
  • EUR 42.3
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

"Динамо" в останньому матчі Ліги чемпіонів у Києві розгромило "Бешикташ" з рахунком 6:0

У Києві в заключному матчі групового раунду Ліги чемпіонів "Динамо" розгромило турецький "Бешикташ" з рахунком 6:0

Як передає "ДС", удьба матчу була вирішена ще в першому таймі, коли кияни забили чотири голи у ворота опонента. Рахунок на 9-й хвилині матчу відкрив Артем Бесєдін.

В кінці першої півгодини гри Андрій Ярмоленко реалізував пенальті, а через 2 хвилини, на 32-й, Віталій Буяльський забив третій гол.

Нарешті, вже в доданий арбітром час, на 45+3 хвилині, Дерлиз Гонсалес забив четвертий гол у ворота турків.

Після перерви гра помітно заспокоїлася, але ще два гольових моменти господарі поля створили. На 60-й хвилині гол забив Сергій Сидорчук, а на 77-й - Жуніор Мораєс.

"Динамо" - "Бешикташ" 6:0

Голи: Беседін, 9, Ярмоленко, 30 (пен.), Буяльський, 32, Гонсалес, 45+2, Сидорчук, 60, Мораєс, 77

"Динамо": Рудько - Бурда, Хачеріді, Виду, Антунеш - Буяльський, Риболовля, Сидорчук (Корзун, 66) - Ярмоленко, Бесєдін (Мораєс, 77), Гонсалес (Циганков, 69)

"Бешикташ": Фабрі - Бек, Фільо, Тошич, Адріано - Арслан (Тосун, 46), Хатчінсон - Куарежма (Фрай, 70), Озякуп, Шахан (Генул, 46) - Абубакар

Попередження: Бурда - Озякуп, Абубакар, Адріано

Видалення: Бек, 29, Абубакар, 56

Незважаючи на те, що "Динамо" здобуло першу і єдину перемогу у турнірі підопічні Сергія Реброва посіли останнє 4-е місце в групі Ліги чемпіонів і завершили свої виступи на міжнародній арені.

Відзначимо, що в іншому матчі групи В італійський "Наполі" в гостях переміг португальську "Бенфіку" з рахунком 2:1.

Таким чином, перше місце в групі В з 11-ма очками посів "Наполі", на другому місці "Бенфіка" - 8 очок, на третьому місці з 7 очками розташувався "Бешикташ", а у "Динамо" в активі виявилося всього 5 очок.