"Динамо" вибуло з Ліги чемпіонів

"Динамо" (Київ) зіграло з "Манчестер Сіті" внічию

У повторному поєдинку 1/8 Ліги чемпіонів між "Ман Сіті" і "Динамо", в якому киянам треба було забивати як мінімум три м'ячі для проходу в наступний раунд, голів не було взагалі, передає "ДС" з посиланням на Football.ua.

З перших хвилин матчу "Динамо" впевнено взяла м'яч під свій контроль. Динамівці багато працювали у відборі в центрі поля і не дали "Ман Сіті" створити жодного моменту в першому таймі. У підсумку перший тайм Динамо просто грало в тримання м'яча і 0:0 після першої 45-хвилинки.

У другому таймі господарі вже почали створювати гольові моменти біля воріт Шовковського. Ребров зробив кілька заміт, але і вони не змогли позитивно вплинути на гру "Динамо". В результаті українці створили півтора моменти в самому кінці матчу, але ні Буяльський, ні Яковенко на останніх секундах не змогли обіграти Харта. Обидва моменту були швидше спонтанними.

Манчестер Сіті - Динамо 0:0 (перший матч 3:1)

Манчестер Сіті: Харт - Кліши, Отаменді (Демікеліс, 24), Компані (Мангалу, 7), Сабалета - Фернандіньо, Фернандо - Сілва (Стерлінг, 79), Туре, Навас - Агуеро

Динамо: Шовковський - Антунеш, Драгович, Хачеріді, Виду - Велозу - Гусєв (Яковенко, 62), Буяльський, Гармаш (Сидорчук, 64), Ярмоленко - Теодорчик (Гонсалес, 46)

Попередження: Отаменді - Антунеш, Гармаш