• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Київенерго" дозволив не платити за опалення, якщо в квартирі холодніше +12°

У компанії розповіли, за яких умов можна вимагати перерахунку оплати за опалення
Фото: sharij.net
Фото: sharij.net
Реклама на dsnews.ua

Зокрема, на перерахунок можуть претендувати ті клієнти, у яких немає будинкового лічильника тепла, а температура повітря у квартирі нижче 18°, повідомили "ДС" в прес-службі "Київенерго".

"Якщо фактична температура в житлових приміщеннях клієнтів "Київенерго" не відповідає нормативній (18°), треба звернутися в один з центрів обслуговування клієнтів "Київенерго" і написати заяву про проведення обстеження. В попередньо погоджений час забезпечити доступ в квартиру спеціаліста "Київенерго", - йдеться в повідомленні.

Так, з допомогою спеціального обладнання спеціалістом буде зроблений замір температури приміщення і проведено обстеження щодо виявлення причин зниження якості теплоносія. "Після цього представник компанії сформує акт-претензію про неналежне надання послуг. Згідно з цим документом, клієнту буде зроблено перерахунок оплати за послуги опалення", - уточнили в компанії.

Там також нагадали, що згідно з постановою Кабміну від 17 лютого 2010 року №151, сума до оплати за централізоване опалення буде знижена на 5 відсотків за кожний градус відхилення від 18° до 12° с у житлових приміщеннях (у наріжних кімнатах - від 20° до 14° тепла).

При температурі в житлових приміщеннях нижче 12° плата за централізоване опалення не нараховується (у кутових кімнатах - нижче 14°).

Перерахунок для кожної конкретної квартири провадиться на підставі індивідуальних результатів обстеження. Під час складання акта-претензії, в тому числі, враховуються результати загального аналізу енергоефективності кімнат.

Наприклад, якщо у клієнта в квартирі розбиті шибки, перерахунок за послугу опалення не надаватиметься.

Як повідомляла "ДС", 8 січня прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив підприємствам теплокомуненерго перерахувати плату за опалення для будинків, де послуга з теплопостачання була надана неякісно.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua