• USD 29.3
 • EUR 31.3
 • GBP 36.8
Спецпроєкти

"Магія зими" починається в "Львиварни"! (ПРЕС-РЕЛІЗ)

Реклама на dsnews.ua
Вже 4 грудня в Музейно-культурному комплексі "Львиварня" почне діяти нова художня виставка від відомих львівських художників - Володимира Богуславського, Дениса Струка, Білоус Еліни, Лесі Квик, Миколи Могілат, Олександри Новацкой і Сергія Міхновського. Тема виставки: "Магія зими"

Напередодні зимових свят сильніше хочеться зануритися в атмосферу справжньої зими. А одним з кращих джерел візуального натхнення та насправді святкового настрою можна вважати мистецтво. Різні художні твори, об'єднані зимовими сюжетами, підготували для виставки в "Львиварни".

Експозиція подарує відвідувачам комплексу унікальну можливість - в одному виставковому просторі здійснити зимова подорож крізь реальні і вигадані світи. Всі твори, обрані для виставки "Магія зими", пройняті почуттям гармонії природи і людини і сповнені вірою у великі і маленькі передноворічні дива.

Це вже друга тематична виставка "Львиварни", присвячена зимової тематики. І нам дуже приємно, що саме львівські художники зможуть представити публіці свої твори і подарувати святковий настрій як львів'ян, так і гостей міста.

Виставка відкриє цикл зимових свят у "Львиварни" та триватиме до середини лютого. Крім неї, відвідувачів комплексу чекає ще багато приємних сюрпризів!

Довідка:
Дати проведення виставки: 04.12.2018 - 18.02.2019

Місце проведення: Арт-простір "Музейно-культурного комплексу пивної історії "Львиварня"", вул. Клепарівська, 18, 2 поверх.

Вартість відвідування виставки включає також вартість відвідування "Музейно-культурного комплексу пивної історії "Львиварня"" і становить 60 гривень (повний квиток).

Розклад роботи "Львиварни": з 10:00 до 19:00 (без вихідних).

Художники, чиї роботи беруть участь у виставці:

 • Володимир Богуславський - член Спілки художників України, чиї роботи зберігаються у багатьох українських музеях та приватних колекціях.
 • Денис Струк - представник різних напрямків сучасного мистецтва, постійний учасник львівських і київських художніх виставок.
 • Еліна Білоус - художниця, яка створює оригінальні роботи зі скла і неординарні мальовничі полотна.
 • Леся Квик - художниця, дизайнер та ілюстратор, учасниця міжнародних виставок та автор обкладинки до гран-прі Форуму видавців у 2014
 • Микола Могилат - художник і викладач живопису та академічного живопису, твори є в багатьох українських і закордонних колекціях.
 • Олександра Новацька - художник-дизайнер, який поєднує у своїх роботах класичні техніки з цифровими технологіями.
 • Сергій Міхновський - художник і автор інсталяцій, чиїми роботами милуються відвідувачі виставок від Львова в Токіо.
  Реклама на dsnews.ua