• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

"Неймовірна подорож скрипки": Світова зірка Ара Маликян в Києві! (ПРЕС-РЕЛІЗ)

Реклама на dsnews.ua
Вперше в Україні художник-віртуоз, який вже понад сорок років ламає всі стереотипи про класичну музику

8 лютого 2019 в Національному палаці культури та мистецтв "Україна" відбудеться грандіозне шоу скрипаля-віртуоза Ари Маликяна

Ара Маликян - музикант вірменського походження, народився в Лівані, а останні п'ятнадцять років є громадянином Іспанії.

Шоу Ари Маликяна - унікальне поєднання жалібних мотивів Сходу, запальних ритмів Латинської Америки і щирої душі самого маестро. Зі своїми шоу віртуоз вже об'їздив чи не всі країни світу, і всюди публіка приймала його із захопленням. За рік Ара Маликян дає більше 300 концертів, вражаючи фанатів своєю енергією і запалом. Всього він записав 26 альбомів і зупинятися на досягнутому не збирається.

Музикант ставить своєю метою популяризацію класичної музики, але він анітрохи не схожий на виконавця класичних творів. Його можна швидше побачити в широких східних штанях і жилетці з візерунками на голе тіло. Образ доповнюється чорними, як ніч, кучерявим волоссям і бородою.

Ара Маликян супроводжує бурхливими емоціями кожен виступ - стрибає, заряджає енергією музикантів і глядачів, а іноді падає і грає лежачи, все в тому ж шаленому ритмі.

У творчій скарбничці музиканта шедеври Вівальді, Моцарта, Паганіні та обробки відомих рок-груп, таких як Radiohead, Led Zeppelin, хіти Джиммі Хендрікса і Девіда Боуї. Глядачі зможуть почути і авторські твори маестро, в тому числі - саундтреки до відомих фільмів.

Ціна квитків - від 350 до 3550 грн. Придбати квитки можна тут.

    Реклама на dsnews.ua