• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

"Останкіно" спробувало довести суду, що росіяни стали тупими не через ТБ

Реклама на dsnews.ua
Телевізійний технічний центр "Останкіно" направив в Останкінський районний суд заперечення щодо позову про отуплении населення, який подав москвич Роман Масленников

Телецентр просить суд відхилити цей позов, повідомляє "ДС" з посиланням на Life.ru.

"Всі твердження позивача про нібито настали негативні наслідки для його здоров'я в результаті перегляду телевізійних програм носять суб'єктивний характер. Позивачем не наведено жодного документального підтвердження жодного причинно-наслідкового зв'язку між фактом перегляду телевізійних програм та негативними наслідками для здоров'я, ні власне факту настання негативних наслідків для його здоров'я", - йдеться в листі.

Крім того "Останкіно" стверджує, що позов взагалі пред'явлений не за адресою.

"Специфіка телевізійного мовлення в Російській Федерації полягає в тому, що воно являє собою багатоступінчастий процес, учасниками котрого є безліч суб'єктів", - сказано в документі.

Це в тому числі мовники (на сьогоднішній день в Росії видано 23 тисячі ліцензій на мовлення), оператори мовлення, виробники контенту (фільмів або передач), організації, які займаються технічним обслуговуванням устаткування, телевізійних студій та іншого телевізійного обладнання".

"До числа останніх відноситься відповідач", - йдеться в листі. Тобто "Останкіно", "надаючи послуги технічного характеру... не визначає зміст телевізійних передач".

"Таким чином, структура телевізійного мовлення в Російській Федерації не передбачає наявності єдиного центру (суб'єкта) мовлення, до якого не можуть бути пред'явлені вимоги, що стосуються телебачення в цілому", - йдеться в листі.

Як повідомляла "ДС", до суду на ФГУП ТТЦ "Останкіно" подав житель Москви Роман Масленников. Москвич вимагає з "Останкіно" майже 1 млн рублів (трохи менше 400 тис. грн).

У позові він вказує, що останні кілька років став відчувати залежність від щоденного перегляду передач, які показують на російських каналах.

"Якщо я не дивлюся телевізор хоча б 30 хвилин, мій настрій різко погіршується, знижується апетит і тим самим порушується обмін речовин у всьому організмі", - вказує позивач.

Чоловік додав, що за шість місяців рівень його інтелекту значно впав і різко погіршилася пам'ять. Йому важко згадати, що він робив на днях. Позивач зазначив, що отримав "погіршення розумового здоров'я", а його розумові процеси загальмувалися з-за надлишку інформації. В цьому винні, за його словами, численна реклама, телешоу, новини та серіали.

    Реклама на dsnews.ua