• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Санофі" зазначила молодих талантів у сфері медицини (ПРЕС-РЕЛІЗ)

Реклама на dsnews.ua
"Санофі в Україні", провідна компанія у сфері охорони здоров'я, другий рік поспіль відзначає переможців конкурсу "НАГОРОДА Sanofi молодим ученим за дослідження в медицині"

Даний конкурс проводиться у партнерстві з Національною академією медичних наук України та при підтримці Французького посольства в Україні. У цьому році провідні експерти в різних областях медицини оцінювали роботи разом з експертами з питань підтримки та розвитку стартапів, які визначали потенціал практичної реалізації представлених проектів.

Гием Граньє, директор "Санофі в Україні": "Ми проводимо цей конкурс для того, щоб надати більше можливостей для медичних досліджень молодим українським вченим, які прагнуть змінити світ на краще. Перемога у конкурсі дає не лише грошову винагороду, але і інтелектуальний прогрес, віру в себе і публічність, яку вчені можуть використовувати для пошуку інвесторів. Я також хочу, щоб українські вчені створювали більше платформ для спілкування, обміну досвідом і знаннями, щоб незабаром, завдяки накопичення критичної маси талантів і сприятливого ґрунту для них, Україна зайняла гідне місце на міжнародній арені інновацій в області медицини. Адже # майбутне_мотивуе, а мрії роблять людей сильнішими".

Фіналісти конкурсу отримали призи в розмірі 150, 100 і 50 тис. грн за 1, 2 і 3 місце відповідно. Перемогу вибороли наступні роботи:

1 місце
"Багатофункціональний полімерний матеріал з потужними дезінфекційними властивостями" Богдана Мурашевич, Дмитра Степанського та Володимира Торопина з Дніпра.

2 місце
"Мобільна інформаційна система підтримки прийняття рішень в діабетології з використанням хмарних технологій" Тетяни Обелець з Києва.

3 місце
"Розробка нових малих ликоподибних молекул як потенційних протипухлинних та протитрипаносомних лікарських засобів" Данила Камінського і Анни Крищишин зі Львова.

Французьке посольство в Україні окремо зазначив роботи двох авторів, а саме Галини Лой та Ірини Волошиної, чий науковий шлях перетинався з Францією.

Міністерство охорони здоров'я України, журі Конкурсу та експерти з організацій, створених для підтримки і розвитку стартапів, привітали молодих вчених з перемогою і побажали рухати свою розробку вперед.

Віталій Цимбалюк, голова журі, доктор мед. наук, президент НАМН України: "Я мрію, щоб українські вчені зробили внесок у винахід ефективної терапії від онкозахворювань, деменції та ряду рідкісних хвороб, від яких поки не існує лікування. Для цього треба бути наполегливими, шукати компроміси і використовувати всі можливості, наприклад такі, як конкурс НАГОРОДА Sanofi молодим ученим за дослідження в медицині. Я ще раз вражений потенціалом надісланих робіт не тільки переможців, але і багатьох учасників. Бажаю їм не здаватися, а рухатися вперед до подальшого розвитку і реалізації досліджень ".

    Реклама на dsnews.ua