• EUR 42.3
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

"Шахтар" на останніх хвилинах вирвав перемогу у "Динамо"

"Шахтар" (Донецьк) з рахунком 2:1 обіграв київське "Динамо" у матчі 14-го туру української Прем'єр-ліги

Матч пройшов сьогодні в Харкові на ОСК Металіст, інформує "ДС".

Рахунок у матчі відкрили кияни на 44-1 хвилині. Шапаренко отправилт м'яч у сітку воріт П'ятова потужним ударом в один дотик після скидки головою від Сидклея.

Рахунок сравннял вже у другому таймі Мораєс і нічийний рахунок на табло залишався аж до доподнительного часу.

На 95-й хвилині Коваленко відправив м'яч у дев'ятку, а через пару хвилин гра завершилася.

Склади команд

"Шахтар": Андрій Пятов, Богдан Бутко, Сергій Кривцов, Ярослав Ракицький (Микола Матвієнко, 59), Ізмаїл, Тарас Степаненко, Майкон, Алан Патрік (Віктор Коваленко, 78), Сергій Болбат, Дентіньо (Тайсон, 46), Жуніор Мораєс

Запас: Олексій Шевченко, Давид Хочолава, Веллінгтон Ньому, Андрій Тотовицький

"Динамо": Денис Бойко, Микита Бурда, Віталій Миколенко, Сидклей, Йосип Піваріч, Віталій Буяльський (Денис Гармаш, 84), Томаш Кедзера, Володимир Шепелєв (Че Че, 78), Беньямін Вербич, Микола Шапаренко, Віктор Циганков

Запас: Георгій Бущан, Сергій Сидорчук, Микола Морозюк, Артем Шабанов, Владислав Супряга

Арбітр: Віталій Романов (Дніпро)