"Шахтар" на виїзді обіграв "Вольфсбург"

У четвер, 12 березня, донецький "Шахтар" у матчі Ліги Європи обіграв на виїзді німецький "Вольфсбург" з рахунком 2:1

Це була перша гра "Шахтаря" на етапі 1/8 ЛЄ, передає "ДС" з посиланням на Sportarena.com.

"Гірники" відкрили рахунок на 17-й хвилині матчу після точного удару головою від Жуніора Мораєса, а з пенальті могли забивати другий м'яч, але не надто переконливим ударом Віктора Коваленко впорався воротар.

У кінцівці першого тайму "Вольфсбург" міг зрівняти рахунок завдяки пенальті, однак Ваут Вегхорст пробив над воротами через слизьке газону. "Вовки" зрівняли рахунок у другій половині завдяки точному удару Джона Брукса.

"Шахтар" вирвав перемогу після штрафного. Удар Алана Патріка воротар перевів у штангу, а на добиванні Маркос Антоніо головою відправив м'яч у сітку.

Зустріч має відбутися в Харкові 19 березня без глядачів, однак до цього УЄФА може оголосити про припинення нинішнього розіграшу Ліги Європи з-за пандемії коронавіруса.

Раніше "ДС" публікувала результати матчів 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів, зіграних 11 березня.