"Шахтар" розійшовся миром з "Ліоном" і вилетів у Лігу Європи

Вчора, 12 грудня, донецький "Шахтар" у матчі шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів сезону 2018/2019 зіграв внічию 1:1 з французьким "Ліоном"

"Шахтар" не зумів перемогти "Ліон" на полі НСК "Олімпійський" і продовжить виступи у Лізі Європи, передає "ДС" з посиланням на Tribuna.com.

Головний тренер українського клубу Паулу Фонсека повернувся до своєї класичною схемою і виставив майже бойовий склад - Марлос почав матч з перших хвилин. Залишилася проблема в центрі захисту - Ярослав Ракицький, ймовірно, не оговтався від ушкодження, тому на його місці в першому таймі грав Тисне Хочолава, а в другому - Микола Матвієнко, зміщувався в центр після заміни грузина на Богдана Бутка.

Гірникам вдалося зібрати хорошу аудиторію на "Олімпійському" - майже 39 тисяч глядачів.

"Ліон володів ініціативою в першому таймі і награв як мінімум на один м'яч. Але гірники забили: відзначився Мораєс.

У другому таймі рахунок зрівняв Набіль Фекир.

Шахтар Україна - Ліон Франція-1:1 (1:0, 0:1).