• EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

"Шахтар" у гостях переміг "Гент" у Лізі Європи

У Бельгії відбувся матч 4-го туру Ліги Європи між місцевим "Гентом" і донецьким "Шахтарем"

Як передає "ДС", гра завершилася з рахунком

У першому таймі рахунок відкрили господарі поля вже на першій хвилині. Саймон майстерно розібрався зі Степаненко на лівому фланзі атаки, після чого навісив в центр на лінію воротарського, де Кулібалі ударом головою вколотив м'яч у сітку воріт.

Однак "Шахтар" на 36-й хвилині зрівняв рахунок. Марлос реалізував пенальті, призначений за фол Тайсона у штрафному "Гента".

На 41-й хвилині українська команда вийшла вперед. Тайсон блискуче втік від кількох суперників, прорвався в чужу штрафну і впевнено завдав удар повз голкіпера точно в ціль.

А на 3-й компенсованій хвилині першої половини зустрічі рахунок став 3:1. Після подачі з кутового з правого флангу в центр штрафного "Гента" Степаненко ударом головою відправив м'яч під поперечину воріт.

У другому таймі команди забили ще чотири м'ячі.

На 68-й хвилині Тайсон передав м'яч Фреду на лінії чужого штрафного, після чого бразилець класним ударом на виконання відправив м'яч у дальній кут воріт.

На 83-й мінет Марлос втратив м'яч на правому фланзі біля своєї штрафної, після чого Асаре навісив з лівого флангу точно на Пербе, а той ударом в дотик переправив м'яч точно в ціль.

На 87-й хвилині Срна пройшов вперед по правому флангу атаки і виконав простріл у центр чужої штрафної, де від ноги Бернарда м'яч рикошетом відлетів на голову Феррейрі, а той точним ударом відправив м'яч у кут воріт.

А на 89-й хвилині Фоке виконав подачу з правого флангу атаки в центр штрафного майданчика "Шахтаря", звідки Мілічевич ударом головою відправив м'яч у сітку воріт.

Таким чином, "Шахтар" здобув впевнену виїзну перемогу над "Гентом", гарантувавши собі перше місце в групі Н.

"Гент" - "Шахтар" 3:5

Голи: Кулібалі, 1, Пербе, 83, Мілічевич, 89 - Марлос, 36 (з пенальті), Тайсон, 41, Степаненко, 45+3, Фред, 68, Феррейра, 87

"Гент": Рінне - Нілсен Біллі, Гершон, Фоке - Есити, Нето, Деягере (Сеіф, 70), Асаре - Саймон (Ндонгала, 77), Кулібалі (Пербе, 74), Мілічевич

"Шахтар": Пятов - Срна, Кучер, Ракицький (Ордець, 78), Ізмаїл - Степаненко (Малишев, 72), Фред - Марлос, Тайсон (Дентіньо, 71), Бернард - Феррейра

Попередження: Степаненко

Зазначимо, що у другому матчі групи Н португальська "Брага" в домашньому матчі виграла у турецького "Коньяспор" з рахунком 2:1.