"Шахтар" у гостях розгромив німців і вийшов у 1/8 Ліги Європи

Підопічні Мірчі Луческу продовжать боротьбу в ЛЕ

У четвер, 25 лютого, в Німеччині відбувся матч-відповідь 1/16 Ліги Європи між місцевим "Шальке" і донецьким "Шахтарем". Підопічні Мірчі Луческу здобули перемогу з рахунком 3:0, передає "ДС" з посиланням на Football.ua.

"Гірники" відкрили рахунок на 27-й хвилині. Коваленко низом відпасував на лівий край чужого штрафного, звідки Феррейра прострілив у воротарський майданчик, а там ударом в дотик Марлос відправив м'яч у ціль.

У другому таймі "Шахтар" забив ще два м'ячі. На 63-й хвилині Феррейра виграв єдиноборство у чужій штрафній, скинувши м'яч на Тайсона. Бразилець увірвався в штрафну Шальке і відпасував в центр назад на Факундо, а той ударом в дотик відправив круглого в сітку.

А на 77-й хвилині в контратаці Тайсон низом відпасував на правий край чужого штрафного, звідки Коваленко потужним ударом відправив м'яч під поперечину воріт.

Зазначимо, що перший матч між "Шахтарем" і "Шальке" у Львові закінчився з рахунком 0:0.

"Шальке" - "Шахтар" 0:3

Голи: Марлос, 27, Феррейра, 63, Коваленко, 77

"Шальке": Ферманн - Жуніор, Матіп, Нойштедтер, Колашинац (Аого, 46) - Гайс, Горетцка (Ді Санто, 45+2) - Сані, Бельханда, Шепф (Сем, 58) - Хунтелаар

"Шахтар": Пятов - Срна, Кривцов, Ракицький, Ізмаїл - Малишев, Степаненко - Коваленко, Тайсон (Едуардо, 80), Марлос (Веллінгтон, 74) - Феррейра (Борячук, 89)

Попередження: Горетцка - Ізмаїл, Тайсон, Степаненко, Марлос

Як раніше повідомляла "ДС", в середу, 24 лютого, київське "Динамо" зіграло перший офіційний матч у новому році, в якому програла на своєму полі "Манчестер Сіті" з рахунком 1:3.