• USD 39.5

"Шахтар" у Львові переміг бельгійців у першому матчі 1/8 Ліги Європи

"Шахтар" відкрив рахунок на 21-й хвилині

У четвер, 10 березня, у Львові в першому матчі 1/8 Ліги Європи донецький "Шахтар" впевнено переграв бельгійський "Андерлехт" з рахунком 3:1, передає "ДС" з посиланням на Football.ua.

"Шахтар" відкрив рахунок на 21-й хвилині. Коваленко після пасу від Марлоса вийшов один на один по місцю правого форварда, але відправив м'яч у воротаря. Вчасно встиг на добивання Тайсон і точним ударом відправив круглого у дальній кут воріт.

На 24-й хвилині рахунок став 2:0. Даріо Срна підхопив м'яч на правому фланзі атаки, після чого виконав подачу у воротарський, де Кучер ударом головою відправив м'яч точно в ціль.

У другому таймі гості скоротили рахунок. На 69-й хвилині пройшла подача від Конте з правого флангу атаки на дальню штангу, де Ачемпонг ударом головою замкнув цей пас.

А на 79-й хвилині зустрічі "Шахтар" встановив остаточний підсумок. Бернард виконав подачу з кутового з лівого флангу атаки в центр чужої штрафної, звідки Едуардо ударом головою відправив м'яч рикошетом від поперечини у сітку воріт.

"Шахтар" - "Андерлехт" 3:1

Голи: Тайсон, 21, Кучер, 24, Едуардо, 79 - Ачемпонг, 68

"Шахтар": Пятов - Срна, Кучер, Ракицький, Ізмаїл - Коваленко, Малишев - Марлос (Ньому, 74), Едуардо (Дентіньо, 88), Тайсон (Бернард, 46) - Феррейра

"Андерлехт": Прото - Нахар, Мбоджи, Нейтинк, Десхахт - Матіас Суарес (Джурічіч, 67), Баджо ("(Тилеманс, 74), Дефур, Ачемпонг - Прат (Конте, 67), Окака

Попередження: Баджо ( " , Мбоджи

Матч між "Андерлехтом" і "Шахтарем" відбудеться 17 березня у Бельгії.

Як повідомляла "ДС", 25 лютого в Німеччині відбувся матч-відповідь 1/16 Ліги Європи між місцевим "Шальке" і донецьким "Шахтарем". Підопічні Мірчі Луческу здобули перемогу з рахунком 3:0.