• EUR 42.2
  • GBP 49.4

"Шахтар" виграв в гостях у "Браги" і в шостий раз триумфовал в Лізі Європи

У португальській Бразі завершився матч 6-го туру групового етапу Ліги Європи, в якому "Брага" приймала донецький "Шахтар" і програла з рахунком 2:4

Як передає "ДС", доля матчу була вирішена ще в першому таймі, пише УНІАН.

Донеччани мали перевагу впродовж усього матчу і вперше його втілили в гол в середині першого тайму. На 22-й хвилині рахунок відкрив Сергій Кривцов. Після навісу з кута поля Кривцов пробив головою з лінії воротарського майданчика - м'яч зрикошетив від Росича, кіпер зреагував і навіть зачепив м'яч, але той від руки воротаря опинився в сітці.

А через 17 хвилин, на 39-й, подвоїв перевагу гостей Тайсон. У стрімкій контратаці "Шахтаря" Марлос протягнув м'яч по центру вивів на удар набігаючого зліва Тайсона. Той в дотик пробив у протихід голкіперу - 2:0.

І лише в самій кінцівці тайму, на 43-й хвилині, у складі португальців гол забив Нікола Стоилькович. Орта навісив зліва, Стоилькович випередив Ордеця і з лінії воротарського пробив головою повз воротаря Микити Шевченка - 2:1.

Після перерви гірники не стали знижувати темп і забили ще двічі, довівши рахунок до великого. На 62-й хвилині третій гол забив Сергій Кривцов. Бразилець Фред навісив зі штрафного, Кривцов рвонув вперед і головою пробив повз голкіпера. А всього за 4 хвилини, на 66-й, відзначився Тайсон. Отримавши м'яч в середині поля гравець пройшов по лівому флангу в штрафний, а потім несподівано пробив у ближній кут. Воротар не очікував і пропустив м'яч під рукою - 4:1.

Втім, од завісу матчу господарі зуміли забити другий гол і уникнути поразки. Шевченко помилився, вибиваючи м'яч - фактично віддав пас на Алана. Той увійшов у штрафну і викотив м'яч лівіше - набіг Нікола Вукчевич в дотик пробив у ближній кут - 2:4.

"Брага" - "Шахтар" 2:4

Голи: Стоилькович, 43, Вукчевич, 89 - Кривцов, 22, 62, Тайсон, 39, 66

"Брага": Марафону - Байа, Росич, Пінту, Гойяно - Едуарду (Бенітес, 66), Тіба, Вукчевич - Стоилькович (Алан, 70), Фонте (Хассан, 58), Орта

"Шахтар": Шевченко - Бутко, Кривцов, Ордець, Матвієнко - Малишев, Танковський (Фред, 61) - Марлос (Бернард, 58), Дентіньо, Тайсон - Борячук (Феррейра, 66)

Таким чином, "Шахтар" здобув щестую перемогу в шести матчах Ліги Європи і показав стовідсотковий результат на груповому етапі - 18 очок.