• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Техморгидрострой Миколаїв" стала членом АСС

Реклама на dsnews.ua
Американська Торгівельна Палата в Україні (The American Chamber of Commerce in Ukraine, ACC) поповнилася новим членом, до її складу увійшла дноуглубительная компанія ТОВ «Техморгидрострой Миколаїв»

Про це повідомляється на Facebook підприємства, передає "ДС".

"Вступ в АСС відкриває для нашої компанії широкі можливості для бізнес-спілкування, обміну досвідом та кооперування в різних сферах професійної діяльності. Ми раді приєднатися до Американської Торгівельної Палати в Україні і плануємо брати активну участь в роботі профільних комітетів, так і в комітетах інших напрямків, розвиваючи свої можливості", - зазначив директор компанії Олексій Буштрук.

Статус члена Американської Торгової Палати, вважають в компанії, в черговий раз підтвердив високий рівень професійної компетенції, забезпечує ТОВ "Техморгидрострой Миколаїв" лідируючі позиції на ринку днопоглиблювальних робіт.
Американська Торгова Палата (АС) є однією з найвпливовіших громадських неприбуткових організацій, яка об'єднує компанії з більш ніж п'ятдесяти країн світу.

АСС тісно співпрацює з українською владою з метою покращення умов ведення бізнесу та залучення вітчизняних та іноземних інвестицій в українську економіку; сприяє впровадженню стабільних, прозорих і справедливих правил ведення бізнесу та інтеграції України у світову бізнес-спільноту.

ТОВ "Техморгидрострой - Миколаїв" створена в 2009-му році. Компанія надає послуги, пов'язані з будівництвом і утриманням морської інфраструктури як в Україні, так і за її межами. За роки роботи "Техморгидрострой Миколаїв" підняв з дна близько 7 млн. м3 ґрунту, що є рекордним показником для днопоглиблювальних компаній, що працює в акваторії Азовського, Чорного і Середземних морів. Основними замовниками днопоглиблювальних робіт ТОВ "Техморгидрострой Миколаїв" є морські порти України, а з 2013 року - Державне підприємство "Адміністрація морських портів України".

    Реклама на dsnews.ua