"Україна - Словаччина": вирвали перемогу і закрилися у захисті

Українська збірна у товариському матчі зі словаками у Львові змогла здобути перемогу з рахунком 2:1

Першими рахунок відкрили гості з Словаччини - на 10-й хвилині забив Лукаш Штетіна.

На 39-й хвилині Андрій Ярмоленко, а другий тайм почався з атак жовто-блакитних, в результаті Євген Коноплянка вивів збірну вперед на 54-й хвилині. Після цього українці пішли на захист і відбивалися від атак Словаччини.

Україна: П'ятов (Коваль, 46) - Караваєв (Бутко, 64), Ордець, Хачеріді (Шабанов, 81), Соболь - Ротань, Малиновський (Шахов, 81) - Ярмоленко, Марлос (Андрієвський, 77), Коноплянка (Мякушко, 89) - Коломоєць.

Словаччина: Дубравка (Полачек, 46) - Дьембер (Сабо, 46), Шкртел, Штетіна (Лободка, 46), Губочан ( - Грошовски, Шкриньяр, Гамшик (Беро, 64), Дуда, Руснак - Німець (Мак, 64).

Нагадаємо, Міжнародна федерація футболу (ФІФА) розглядає створення нового турніру, який повинен замінити товариські матчі.