• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

"Укрлендфармінг" Бахматюка інвестував 2 млн гривень на програму підтримки дитячих навчальних закладів

За рахунок коштів "Укрлендфармінга" Олега Бахматюка оновлені приміщення шкіл та дитячих садків, закуплено меблі, оргтехніка та канцтовари в 560 населених пунктах країни
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила операційний директор групи компаній "Укрлендфармінг" Галина Ковток.

За її словами, "господарюючи на землі, вимірюється сотнями тисяч гектарів, ми розвиваємо сільське господарство України. І чітко усвідомлюємо високу відповідальність за добробут громад на теренах нашої присутності".

Галина Ковток підкреслила, що одним з напрямків корпоративної соціальної відповідальності групи компаній "Укрлендфармінг" є турбота про громадах. "Ми втілюємо проекти, спрямовані на дітей - професійна орієнтація та підтримка навчальних закладів. Ми ремонтуємо спортзали, їдальні, харчоблоки, котельні, будуємо ігрові майданчики. І кожен рік інвестуємо в це мільйони гривень", - зазначила вона.

Безпосередньо більше 8 тисяч дітей по всій країні вже третій рік поспіль отримали від "Укрлендфармінга" в подарунок до Дня знань щоденники серії "Світ аграрних професій".

"Щоденники - частина програми профорієнтації, адже завдяки кольоровим ілюстраціям та захоплюючому тексту діти дізнаються про широкому виборі професій в агропромисловості і отримують мотивацію працювати на землі. За час реалізації проекту компанія подарувала школярам більше 20 тисяч щоденників на суму понад півмільйона гривень", підсумувала Галина Ковток.

    Реклама на dsnews.ua