• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

13 грудня будуть визначені переможці юридичної рейтингу від ЛІГА:ЗАКОН

Реклама на dsnews.ua
13 грудня 2019 року пройде церемонія нагородження номінантів українського Рейтингу юридичного ринку LIGA ZAKON AWARDS 2019

Ця подія, без перебільшення, чекає весь юридичний ринок України. Саме 13 грудня ЛІГА:ЗАКОН оголосить переможців Рейтингу юридичного ринку LIGA ZAKON AWARDS 2019.

Ключові відмінності і переваги Рейтингу

По-перше, оцінка номінантів, здійснювана авторитетним журі та учасниками ринку, дозволяє отримати неупереджені й об'єктивні показники щодо кожного з номінантів. При цьому членам журі доступні лише анонімні дані анкет за певним напрямом права, без можливості перегляду назви компанії або інформації про персоналії Рейтингу учасника.

По-друге, спостерігачем за оцінюванням у Рейтингу виступає міжнародна компанія Baker Tilly, яка контролює чесність і правильність підрахунку голосів від журі і ринку.

По-третє, в рамках Рейтингу оцінюються IT-продукти для юристів в номінації Legal Infrastructure. Адже Legal Tech зараз активно розвивається в Україні і використовується щодня в практиці юристів.

Рейтинг за медиамониторингу і спеціальна номінація

Одна з номінацій Рейтингу - "Медиапризнание року". Дана номінація оцінюється за допомогою сервісу медіамоніторингу SEMANTRUM від ЛІГА:ЗАКОН.

Система SEMANTRUM здійснює медіа-моніторинг контенту з більш ніж 14000 джерел: інтернет-ЗМІ, телеканали, радіо, друковані видання та ін. У рамках церемонії нагородження ЛІГА:ЗАКОН визначить переможця, яким стане юридична компанія з найбільшою кількістю згадок у ЗМІ протягом 2019 року, а також компанії з кращими показники за індексом лояльності ЗМІ. Слід зазначити, що в номінацію "Медиапризнание року" увійшли не тільки ті компанії, які подали анкети для участі у LIGA ZAKON AWARDS 2019, але і взагалі все, у яких спостерігалася медіаактивність протягом року. Дашборды, цікаві показники, можливість оцінити свій медиапотенциал і спланувати активність на наступний рік - все це буде доступно для гостей та номінантів Рейтингу в рамках урочистої церемонії 13 грудня 2019 року.

Розвиток Рейтингу - на користь юридичній ринку і українському бізнесу

Компанія ЛІГА:ЗАКОН є лідером в розробці ІТ-продуктів для юристів. І насамперед продуктів Legal Research - це Інформаційно-правові системи ЛІГА:ЗАКОН, система пошуку та аналізу судових рішень VERDICTUM, професійні електронні видання для юристів і цілий ряд інших сервісів.

"Ми створили Національний професійний юридичний каталог Liga:BOOK, за допомогою якого громадяни і представники корпоративного сектору можуть знайти собі професійного юриста або юридичну фірму, що знаходяться в їх населеному пункті, а юридичні компанії - отримати нових клієнтів.

Логічним продовженням наших продуктів і сервісів є Рейтинг юридичного ринку України, який робить наш портфель продуктів для юристів повним. Разом з Каталогом Liga:BOOK Рейтинг допомагає найкращим компаніям на юридичному ринку продемонструвати свій успіх потенційним клієнтам, а замовникам юридичних послуг - вибрати дійсно кращих", - зазначив Валерій Решетняк, директор LegalTech-бізнесу ЛІГА:ЗАКОН.

"У наших подальших планах - розширення критеріїв, за якими буде здійснюватися оцінка учасників Рейтингу. А це можна зробити тільки на базі даних і цифр. В майбутньому при визначенні кращих гравців юридичного ринку ми будемо брати до уваги дані з нашого юридичного каталогу Liga:BOOK, і перш за все ми будемо враховувати оцінки та відгуки, залишені клієнтами юридичних фірм. Крім того, для визначення переможців ми будемо використовувати не тільки сервіс медіамоніторингу SEMANTRUM, але й інші наші продукти, наприклад систему аналізу судової практики VERDICTUM, яка дозволяє бачити судові рішення по найбільш "важливих" судових справах. Наша унікальна перевага при рейтингуванні номінантів - це наші високотехнологічні продукти, що містять найповнішу інформацію про українському бізнесі", - підкреслив Валерій Решетняк.

Нагадаємо, церемонія нагородження номінантів Рейтингу LIGA ZAKON AWARDS 2019 пройде 13 грудня 2019 року в Hilton Kyiv. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті рейтингу LIGA ZAKON AWARDS 2019

    Реклама на dsnews.ua