• USD 27
  • EUR 32.7
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Finance Digital Day — як просувати банківські продукти в інтернеті

Фінанси — тема делікатна, оскільки безпосередньо впливає на добробут і безпеку людей. З цим і повʼязано безліч тонкощів просування, обмежень і нововведень на їх рекламу в пошукових системах і соціальних мережах. Разом зі складнощами зʼявляються і завдання, які не завжди легко вирішити самотужки: Які подробиці необхідно включати в контекстні оголошення? Як просуватися, щоб не потрапити під заборону? Де знайти свою аудиторію і як відрізнитись від конкурентів?

Реклама на dsnews.ua

13 травня 2021 року відбудеться онлайн-конференція Finance Digital Day. Яка збере топових digital-фахівців фінансових компаній, щоб по поличках розібрати всі хвилюючі слухачів питання.

Учасники зможуть дізнатися подробиці та лайфхаки просування таких відомих брендів, як: Райффайзен Банк Аваль, Forward Bank, Ощадбанк, ПУМБ, Moneyveo, CCloan, Mycredit. Наші спікери вже готують доповіді і презентації, де чесно розкажуть про особливості, секрети, вдалих і невдалих кейсах просування в різних онлайн-каналах.

Що вас чекає на конференції?

  • 12 півгодинних доповідей з реальними кейсами і особистим досвідом представників топових компаній фінансової індустрії;
  • 7 годин надихаючих прикладів і свіжих ідей;
  • можливість задати питання спікеру в чаті;
  • нетворкінг в закритому Telegram-чаті конференції;
  • бонуси, акції від організаторів і партнерів.

Конференція обовʼязкова до відвідування всім, хто повʼязаний з банківською і сферою фінансових послуг — маркетологам, вебмайстрам, які хочуть монетизувати трафік на банківських та МФО офферах, і digital-фахівцям. Всіх учасників чекають ретельно підібрані приклади з досвіду наших спікерів та їх власні ефективні шляхи вирішення складнощів, які вже завтра можна застосувати у власному проєкті.

Участь в онлайн-конференції безкоштовна, вам лише потрібно зареєструватися, а щоб не упустити найважливіше і мати можливість вивчити все до дрібниць - купуйте доступ до записів і презентацій. Finance Digital Day — це можливість послухати колег зі своєї ніші, впізнати себе в їх ситуаціях, і повчитися на чужих злетах й падіннях. Зареєструватися на конференцію можна вже зараз за посиланням.

    Реклама на dsnews.ua