• USD 28.2
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

26 листопада «Україна 24» готує спецефір «ЗупиниТи насилля» з Машею Єфросиніною

Реклама на dsnews.ua

На каналі «Україна 24» відбудеться спецефір «ЗупиниТи насилля» з громадською діячкою Машею Єфросиніною, присвячений боротьбі з домашнім насиллям. Спецефір стартує о 19:00

«Місія загальнонаціонального каналу «Україна 24» — висвітлювати актуальні проблеми сучасності й допомагати їх розвʼязувати. Такою проблемою сьогодні є домашнє насилля, про яке треба говорити голосно і відверто. Тому ми запускаємо соціальний спецефір з телеведучою та засновницею благодійних фондів — Машею Єфросиніною, адже важливо, щоб кожен усвідомив: насилля — не міф, а реальна проблема», — головний редактор «Новинної Групи Україна» Юрій Сугак.

Ведучою спецефіру стане Маша Єфросиніна — телеведуча, громадська діячка, засновниця серії благодійних заходів та Почесний Посол ООН в області народонаселення України.

«Канал «Україна 24» робить важливий крок у боротьбі з домашнім насиллям — говорить про цю проблему. Багато людей страждають від побоїв, булінгу, фізичного і психологічного знущання. Спецефір «ЗупиниТи насилля» — це заклик обʼєднуватися в одну загальну силу й боротися. В іншому випадку, ми просто дамо перемогти соціальній байдужості», — поділилась Маша Єфросиніна.

    Реклама на dsnews.ua