• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

5 каналів з лого "112" отримали попередження від Нацради

Реклама на dsnews.ua
Нацрада з телебачення і радіомовлення винесла офіційне попередження п'яти каналах, ретранслировавшим телеканал "112 Україна" в регіонах

За таку санкцію на засіданні 19 вересня одноголосно проголосували всі члени Нацради, розглянувши результати позапланових виїзних перевірок компаній по ліцензій на багатоканальне мовлення (МХ-5), передає "ДС" з посиланням на Укрінформ.

Відзначається, що попереджені: ТОВ "Аріадна ТВ", ТОВ "Лідер ТВ", ТОВ "ТВ Вибір", ТОВ "Новий формат ТВ" і ТОВ "Партнер ТВ").

Як зазначив член Національного ради Сергій Костинський, всі порушення "ідентичні".

"Ми регулярно проводимо моніторинги дотримання умови конкурсу та програми концепції, які потрібно виконувати. Телеканали їх не виконують досить давно. Черговим моніторингом мовлення від 19 липня 2019 року зафіксовано ознаки порушення Закону України "Про телебачення і радіомовлення". Відповідно, ми здійснили позапланову перевірку з 22 серпня по 23 серпня. І зафіксували порушення ", - сказав Костинський.

Він зазначив, що в черговий раз зафіксовані ті ж порушення. Це збільшення обсягу інформаційно-аналітичних і публіцистичних передач - за ліцензією 2 ч. 30 хв, фактично 22 год. 50 хв. Відсутні культурно-мистецькі, науково-просвітницькі передачі, розважальні і музичні передачі, дитячі передачі, фильмопоказы. За ліцензії передбачено наявність логотипу кожної конкретної компанії, фактично є логотип "112 Україна".

Представники цих компаній на засідання не з'явилися, незважаючи на запрошення.

Нагадаємо, раніше Шостої апеляційний адмінсуд столиці відхилив апеляцію телеканалу 112 Україна на рішення Окружного адмінсуду Києва про наділення Нацради з ТБ і радіомовлення правом позбавити телеканал ліцензії.

    Реклама на dsnews.ua