• USD 36.6
  • EUR 36.2
  • GBP 41.4
Спецпроєкти

73% киян виступили за ініціативу КМДА прибрати МАФи з підземних переходів, - опитування "Рейтингу"

Понад дві третини киян підтримують рішення міської влади прибрати торгові кіоски (МАФи) з підземних переходів столиці

Реклама на dsnews.ua

Про цей свідчать результати соціологічного опитування "Рейтингу".

Згідно з опублікованими даними, 73% жителів столиці позитивно оцінюють ініціативу КМДА прибрати МАФи з підземних переходів Києва і лише 9% опитаних поставилися до цього рішення негативно, 14% — нейтрально.

81% киян підтримує заборону на продаж тютюнових виробів в МАФах поруч зі школами та дитячими садами (13% — проти). 69% виступає за заборону продажу алкоголю в кіосках (19% — проти).

Також, згідно з даними дослідження, 65% підтримують ідею столичної влади ввести систему "Prozorro" для отримання дозволів на встановлення тимчасових конструкцій (13% — проти).

70% опитаних вважають, що зовнішній вигляд МАФів псує зовнішній вигляд міста. Абсолютна більшість — 94% і 93% городян вважають, що власники ларьків повинні відповідати за вивезення сміття і прибирання територій, та позбавлятися ліцензій в разі доведених фактів антисанітарії.

Аудиторія: жителі Києва віком від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Вибіркова сукупність: 1200 респондентів. Метод опитування: Приватне формалізоване інтервʼю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження 

    Реклама на dsnews.ua