• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

9 грудня відбудеться онлайн-конференція w2 conference Kyiv

Реклама на dsnews.ua

9 грудня 2020 року компанія Smile-Expo проведе першу w2 conference Kyiv, яка буде присвячена формуванню корпоративного добробуту та збереженню здоров’я на робочому місці.

На заході експерти розглянуть головні принципи Workplace Wellness і пояснять, як вибудувати систему турботи про співробітників, яка допомагає підвищувати результативність бізнесу і збільшувати прибуток. Вони поділяться особистим досвідом формування успішних команд і представлять універсальні практики, які допомагають розвивати творчий потенціал членів колективу та підвищувати їхню продуктивність.

Формат заходу

Через нестабільну епідеміологічну ситуацію та високі темпи поширення COVID-19 багато спікерів та гостей w2 conference Kyiv 2020 неодноразово зверталися до організаторів із проханням провести захід в онлайн-форматі.

Наша команда дбає про безпеку тих, хто вирішив приєднатися до конференції. Для нас важливо, щоб спікери, гості й інформаційні партнери івенту не ризикували та залишалися здоровими. Тому, взявши до уваги всі побажання, ми вирішили змінити формат заходу та провести його в онлайн-режимі. Завдяки цьому кожен охочий зможе стати гостем події, прокачати свої навички та завести корисні знайомства, не ризикуючи здоров’ям.

Про спікерів та їхні доповіді

На конференції виступлять експерти у сфері HR, фахівці з внутрішніх комунікацій, психологи, коучі, керівники компаній і багато інших.

Представляємо спікерів заходу:

● Аліна Баженова – стратегічна маркетологиня, авторка трендбуку FUTURE.

● Антон Новаковський – менеджер практики People Advisory Services EY в Україні.

● Юлія Головко – менеджерка практики People Advisory Services в українському філіалі компанії EY.

● Юлія Бойко — старша бізнес-тренерка BogushTime.

● Гліб Ходоровський — засновник Mindful Office.

● Яніна Воловик – фахівчиня з внутрішніх комунікацій у Genesis.

Експерти розкажуть про важливість корпоративної культури для бізнесу, вплив фінансового добробуту на продуктивність персоналу й особливості застосування інструментів Total Rewards в Україні. Вони дадуть рекомендації зі створення в компанії системи внутрішніх комунікацій, а також пояснять, як сформувати команду мрії та утримати на робочому місці співробітників різних поколінь.

Повний список спікерів і тем їхніх доповідей – на сайті w2 conference Kyiv.

W2 conference Kyiv 2020: які активності чекають на гостей івенту?

Окрім інформативних доповідей, у програмі конференції також будуть такі активності:

• фізкультхвилинка для ранкового пробудження та навчання самомасажу від інформаційного партнера івенту – компанії Relax Office System;

• розіграш сертифікатів на онлайн-консультації психолога;

• розіграш авторських книг від спікерів заходу;

• розіграш сертифікатів на сеанс масажу;

• розіграш сертифікату від онлайн-порталу WORK.ua на публікацію вакансій класу «Преміум».

Конференцію проводить міжнародна компанія Smile-Expo, яка спеціалізується на організації галузевих івентів, що присвячені інноваціям.

W2 conference Kyiv відбудеться 9 грудня в Києві в Pochayna Event Hall, на третьому поверсі ТЦ Gorodok за адресою: проспект Степана Бандери, 23.

Онлайн-конференція w2 conference Kyiv
Онлайн-конференція w2 conference Kyiv

Програма та реєстрація — kyiv.w2conf.events.

    Реклама на dsnews.ua