• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Адвокат Савченко дав новий прогноз з приводу її звільнення

Реклама на dsnews.ua
За словами захисту, врешті-решт російський суд винесе обвинувальний вирок українці

Українська льотчик і нардеп Надія Савченко, яку незаконно утримують в Росії, буде звільнена в результаті політичних переговорів, які Україна і РФ проведуть у 2016 році. Про це заявив адвокат українки Марк Фейгін, повідомляє "ДС" з посиланням на 112.ua.

За його словами, в кінці кінців російський суд винесе обвинувальний вирок Савченко, оскільки судді відкидають всі докази її невинуватості, які надає захист.

"Всі документи, які ми надаємо, отримані процесуальним шляхом в Києві про невинність Савченко, відхиляються. Тому я не думаю, що тут принципово щось зміниться", - сказав він.

У зв'язку з цим Фейгін заявив, що українська льотчиця буде звільнена тільки після політичних переговорів, які, на думку адвоката, пройдуть саме в 2016 році.

"Тут складається ряд факторів, які будуть мати результативне вирішення питання з українськими політичними в'язнями в Росії саме в цьому році. Оскільки в Росії критична ситуація, переговори щодо українських в'язнів безумовно тривають", - пояснив він.

Нагадаємо, 25 грудня 2015 російський суд продовжив ще на три місяць арешт українки - до 16 квітня 2016 року.

13 липня Генпрокуратура РФ затвердила обвинувальний висновок по кримінальній справі стосовно Савченко, яку звинувачують у вчиненні злочинів, передбачених статтями КК РФ "Вбивство" і "Замах на вбивство".

Як повідомляла "ДС", раніше Фейгін заявляв, що Донецький міський суд Ростовської області РФ винесе вирок Надії Савченко не раніше кінця січня. Також адвокат заявляв, що Савченко можуть обміняти на російських ГРУшников Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва.

    Реклама на dsnews.ua