• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Адвокат Януковича просить три місяці на вивчення справи

Реклама на dsnews.ua
Новий державний адвокат екс-президента України Віктора Януковича Максим Герасько попросив у суду три місяці для ознайомлення з матеріалами справи

Відповідне клопотання адвокат подав на судовому засіданні, передає "ДС" з посиланням на УНІАН.

Як передає кореспондент, головуючий суддя Владислав Дев'ятко запитав, чому адвокат з 18 серпня жодного разу не прийшов для ознайомлення з матеріалами справи.

На запитання судді адвокат відповів, що не розуміє ухвали суду, яким його зобов'язали прийти і ознайомитися, і просить суд роз'яснити зараз.

Суд відмовив у задоволенні цього клопотання.

Тоді Герасько подав клопотання про надання йому трьох місяців для ознайомлення з матеріалами справи, оскільки в ньому 50 томів.

Всього за вивченням він провів 11 днів.

У свою чергу, прокурор Максим Крим заявив, що це клопотання не слід задовольняти, тому що три місяці це багато, оскільки Герасько раніше ухилявся від ознайомлення зі справою.

За словами прокурора, 10 днів для Герасько буде достатньо. На питання про свій можливий візит до Януковича, він відповів, що спочатку повинен вивчити матеріали справи.

Він додав, що у справі понад 50 томів, а існує практика ознайомлення "один том - один день". Герасько уточнив, що у нього є й інші справи, які також вимагають часу.

Як раніше повідомляла "ДС", Оболонський районний суд Києва відмовив у самовідвід Максиму Герасько, новому державному захиснику екс-президента України Віктора Януковича, якого звинувачують у державній зраді.

Нагадаємо, 17 серпня держадвокат Януковича Віталій Мешечек подав до суду заяву про відмову від захисту Януковича, враховуючи складність цієї справи.

Оболонський райсуд Києва задовольнив самовідвід адвоката і доручив призначити нового держзахисника Януковича. Ним став Максим Герасько. При цьому в кінці серпня Герасько направив в Оболонський райсуд Києва клопотання, в якому попросив роз'яснити рішення про встановлення йому строків ознайомлення з матеріалами цієї справи до 6 вересня.

    Реклама на dsnews.ua