• USD 27.7
  • EUR 32.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Аеропорт "Бориспіль" представив нові правила для пасажирів

Реклама на dsnews.ua
Для пасажирів у міжнародному аеропорту "Бориспіль" були встановлені спеціальні правила на час карантину в Україні

Про це йдеться в повідомленні на сторінці аеропорту в Facebook, передає "ДС".

Так, у термінал аеропорту будуть пропускати лише пасажирів з посадочними талонами або квитком в паперовому або електронному вигляді, а також у масках або респіраторах. Супроводжуючі особи також повинні мати засоби індивідуального захисту.

Перед поїздкою в аеропорт пасажирів просять заповнити інформаційну анкету про стан здоров'я, якщо цього вимагає авіакомпанія.

На вході в термінал буде здійснюватися перевірка температури. Особи з температурою більше 38 градусів, а також симптомами коронавіруса в аеропорт пропускати не будуть.

Пасажирів також просять дотримуватися фізична дистанціювання і користуватися власними або встановленими в аеропорту санитайзерами.

Документи необхідно надавати лише в розгорнутому вигляді і без обкладинок. Пасажири повинні бути готові на вимогу інспектора зняти маску або респіратор.

По прильоту в аеропорт пасажири повинні забрати свій багаж і як можна швидше покинути будівлю, а також мінімально контактувати з людьми в терміналі прибуття.

Також пасажирів, що прибувають в Україну, просять встановити на свої смартфони програму "Дій вдома" - воно необхідно для проходження домашньої самоізоляції.

    Реклама на dsnews.ua