• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Аксьонов, коментуючи плани Києва добудувати дамбу на Північно-Кримському каналі, видав суперечливу заяву

Так званий "глава" Криму Сергій Аксьонов відреагував на плани Києва добудувати дамбу на Північно-Кримському каналі

Вода
Вода
Реклама на dsnews.ua

Його реакція з'явилася у Facebook, передає "ДС".

Нагадаємо, постійний представник президента України в Автономній республіці Крим Антон Кориневич проти подачі води на півострів до його деокупації. Щоби повністю виключити потрапляння води, потрібно добудувати дамбу на Північно-Кримському каналі.

Коментуючи цю заяву, Аксьонов написав: "Схоже, українські чиновники з віртуальних відомств шукають додаткові способи попиляти худий бюджет своєї країни. Не здивуюся, якщо дамба стане таким же корупційним «мегапроєктом», яким був так званий «європейський вал» експрем'єра Яценюка" .

При цьому він видав абсолютно суперечливу заяву, мовляв, українська влада — терористи, оскільки позбавили Крим води, але нам ваша вода не потрібна, обійдемося.

"Стале водопостачання Криму буде забезпечено без участі України. Тому кримчан уся ця бандерівська «самодіяльність» на суміжній території абсолютно не хвилює. Що, звичайно, не змінює суті справи: водна блокада є актом державного тероризму, спрямованим проти всього населення півострова. І всі, хто винен в організації і виконанні цього теракту, повинні понести заслужене покарання", — заявив окупант Криму.

Як повідомляла "ДС", в грудні минулого року в компанії "Вода Криму" заявили, що води в Аянському водосховищі, яке обслуговує Сімферополь, залишилося на 8 днів. Також повідомлялося, що запаси води в окупованому Криму за рік скоротилися втричі.

    Реклама на dsnews.ua