• USD 28.4
  • EUR 33.6
  • GBP 37.6
Спецпроєкти

Активістка Femen оголилася біля посольства Польщі в Києві: всі подробиці, фото і відео

Реклама на dsnews.ua

Вранці в понеділок, 26 жовтня, жіночий рух Femen провів акцію солідарності біля будівлі Посольства Республіки Польща в Україні. Причиною послужило рішення польського Конституційного суду, який підтримав заборону на аборти

Відповідні фото і відео опубілковала Страна, передає "ДС".

На знак протесту проти рішення польського суду активістка оголилася біля посольства. На її тілі були написані гасла: "My body is my choise" ( "Моє тіло — мій вибір"), "Siostry do broni" ( "Сестри, до зброї").

"У Польщі фактично заборонили аборти. Польки вийшли на мітинги і останні три дні там тривають арешти, мордобої. Такої міри в Європі ніде немає. Це єдина країна цивілізованого світу, яка забороняє жінкам розпоряджатися своїм тілом. Сьогодні секстремістка Femen абсолютно гола викрикувала польською "Сестри, до зброї" — на підтримку польок і з закликом до польських жінок виступити у всеозброєнні проти варварських середньовічних законів", — повідомила лідерка руху Femen Ганна Гуцол.

Активістку затримано поліцією, наразі вона перебуває на допиті в поліцейському відділку на Прорізній.

Відзначимо, що минулого тижня Конституційний суд Польщі заборонив жінкам проводити аборти, визнавши їх право на переривання вагітності неконституційним навіть у разі явних ознак дефекту або невиліковної хвороби, яка загрожує життю плода або матері. Після цього в країні почалися акції протесту, учасники мітингу вступали в сутички з правоохоронцями.

Нагадаємо, 25 жовтня в Києві активістка руху Femen продемонструвала свої принади, задерши спідницю в той час, коли президент і перша леді України Володимир і Олена Зеленська йшли на виборчу дільницю.

    Реклама на dsnews.ua