• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Активістці Femen присудили 2 роки обмеження волі і штраф за підпал трамвая Roshen (ДОКУМЕНТ)

Суд у Вінниці засудив активістку руху Femen Алісу Виноградову до двох років обмеження волі і штрафу загальною сумою в 50 тисяч гривень за підпал трамвая біля фірмового магазину Roshen в 2017 році

Аліса Виноградова
Аліса Виноградова
Реклама на dsnews.ua

Згідно з судовою постановою, в суму штрафу включено оціночну вартість самого трамвая (близько 35 тисяч гривень) і витрати на експертизу (15 тисяч гривень), передає "ДС" з посиланням на Страну.

Тепер у активістки є 30 днів на подачу апеляції. У коментарі журналістам Виноградова повідомила, що має намір оскаржити рішення суду.

"Весна прийшла. Посадять усіх, крім тих, кого обіцяли. А колишній президент — олігарх Порошенко, звичайно, втратив свій вплив в Україні, але зберіг його на суди у своїй маленькій латифундії — місті Вінниці. Ми опротестуємо злочинне рішення рошенівського суду", — заявила Виноградова.

Також у розпорядженні видання опинився текст вироку активістці.

Згідно з документом, суд встановив, що порушення громадського порядку Виноградовою було скоєно, виходячи з "мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю та винятковим цинізмом".

"Діючи свідомо, грубо порушуючи громадський порядок, не дотримуючись встановлених правил поведінки в громадських місцях, бажаючи показати свою неповагу до існуючих правил і норм поведінки в суспільстві, намагаючись залучити якомога більше уваги до свого злочину, з особливим цинізмом, який висловлювався в оголенні верхньої частини тулуба, з особливою зухвалістю, облила макет трамвая бензином", — ідеться в рішенні суду.

    Реклама на dsnews.ua