• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Активісти ОУН закидали учасниць Жіночого маршу рятувальними кругами (ФОТО, ВІДЕО)

На Михайлівській площі в центрі Києва представники Добровольчого руху ОУН організували мітинг проти Жіночого маршу-2021, однією з вимог якого є ратифікація Стамбульської конвенції

Реклама на dsnews.ua

Традиційно не обійшлося без словесних перепалок і провокацій, передає "ДС".

На початку мітингу лідер націоналістів Микола Коханівський намагався прорватися через кордон поліції. Спроба не увінчалася успіхом, після чого представники ОУН почали закидати учасниць жіночого маршу різнокольоровими надувними рятувальними кругами.

Під час перепалки націоналістів з учасницями маршу одній з них кинули в обличчя квіткою, яку вона перед цим викинула.

Як писала "ДС", серед вимог нинішнього Маршу жінок* : ратифікація Стамбульської конвенції; припинення урізання соціальних гарантій для тих, хто втратив роботу; створення безпечних умов праці для жінок, зайнятих у сферах з високим ризиком зараження Covid-19; забезпечення доступу до всіх медичних і профілактичних послуг; відкриття державних шелтерів в різних регіонах України для жінок, які піддаються домашньому насильству; справедливе розслідування випадків насильства з боку ультраправих організацій; організатори також закликали учасників і учасниць дотримуватись певних правил безпеки.

Деякі українські націоналісти вважають Стамбульську конвенцію "гендерними ідеалами неомарксистів". Вони переконані, що документ ліквідує різницю між чоловіком і жінкою. У 2020 році прихильники Коханівського провели паралельний з Маршем жінок захід на Михайлівській площі — "Марш проти абортів".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua