• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Активісти розгромили радянську інсталяцію на Алеї Героїв Небесної Сотні (ФОТО, ВІДЕО)

Активісти "Національного корпусу" розламали частину декорацій з радянського минулого, встановлених на Алеї Героїв Небесної Сотні в центрі Києва, поліція зупинила їх

Активісти зносять радянську інсталяцію в центрі Києва
Активісти зносять радянську інсталяцію в центрі Києва
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні "Української правди", передає "ДС".

Спершу близько 15 людей із "Національного корпусу" прийшли на колишню Інститутську й заявили, що якщо не отримають пояснень щодо появи на Алеї Героїв Небесної Сотні "радянської інсталяції", то допоможуть крмунальникам демонтувати

Згодом Нацкорпус почав "демонтаж", не чекаючи комунальників.

Сталися сутички з поліцією.

Після прибуття підкріплення поліція відтіснила "Нацкорпус" від декорацій, але націоналісти вже встигли зламати дві інсталяції.

Двох осіб затримали.

"Страна" опублікувала відеозапис з місця подій.

Як повідомляла «ДС», 17 серпня на Алеї Героїв Небесної Сотні в центрі Києва зʼявилися декорації до Дня Незалежності України. Серед різних елементів інсталяції, які, ймовірно, повинні символізувати різні віхи історії України, присутні радянські хрущовки, автомати з газованою водою (напис зроблено російською мовою), дитячий радянський автомобіль тощо.

Пізніше прессекретар президента України Володимира Зеленського Сергій Никифоров прокоментував інсталяції радянської епохи України в центрі Києва до Дня Незалежності.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua