• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"АпострофTV" анонсував квітневу прем’єру - дискусійну програму "Трикутник Іванської"

20 квітня о 18:20 на Апостроф TV стартує нова гостро-дискусійна програма "Трикутник Іванської"

Тетяна Іванська
Тетяна Іванська
Реклама на dsnews.ua

Учасники програми в прямому ефірі обговорюватимуть резонансні суспільні проблеми з трьох різних точок зору. Формат програми передбачає, що в полеміці братимуть участь ведуча Тетяна Іванська і двоє запрошених гостей — політолог та політик.

"Наші можновладці вміють так заговорити будь-яку проблему, що її вирішення зникає, немов у бермудському трикутнику. Наш трикутник, можливо, усіх проблем не вирішить, але і заговорити питання ми не дамо. Одне питання, різні точки зору та гострі кути — усе це буде в нашій програмі", — розповіла Тетяна Іванська.

Ведуча разом з гостями будуватимуть конструктивну дискусію, і не вийдуть за рамки трикутника, поки об’єктивно не проаналізують питання.

Генеральний продюсер Апостроф TV Ірина Король зазначила: "Програма "Трикутник Іванської" — спосіб вибудувати культуру діалогу і дискусій в політичному середовищі. Саме в діалозі народжується конструктив, і ми хочемо стати майданчиком для цього. А журналістський професіоналізм Тетяни допоможе глядачам отримати від політика не просто слова, а рішучі кроки".

"Трикутник Іванської" виходитиме щовівторка і четверга, о 18:20.

    Реклама на dsnews.ua