• GBP 49.4

"Арсенал" обіграв "Ліверпуль" і став володарем Суперкубка Англії

У суботу, 29 серпня, "Арсенал" в серії пенальті переміг "Ліверпуль" і виграв Суперкубок Англії

Про це повідомляє "ДС".

"Арсеналу" вдалося забити перший гол у ворота "Ліверпуля" вже на 12-й хвилині матчу. Після перерви на 56-й хвилині міг забивати Мане, але не зміг переграти воротаря.

На 73-й хвилині відіграти м'яч вдалося Мінаміно, який вийшов на заміну. Крім того, на 80-й хвилині принести перемогу "Ліверпулю" міг Мане, але знову програв дуель Мартінесу.

Другий тайм матчу завершився рахунком 1-1, тому суддя призначив серію пенальті.

У "Ліверпуля" не забив Брюстер, він направив м'яч вище воріт. У "Арсеналу" забили всі п'ять футболістів, а переможну крапку поставив Обамеянг.

Нагадаємо, київське "Динамо" стало володарем Суперкубка України з футболу в 2020 році, обігравши донецький "Шахтар" з рахунком 3:1.