• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Авіакомпанія Коломойського вирішила припинити польоти до Єревану через Нагірний Карабах

Реклама на dsnews.ua

Авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України" у зв'язку із загостренням військового конфлікту в Нагірному Карабасі між Азербайджаном та Вірменією скасувала всі рейси до столиці останньої Єреван до кінця жовтня 2020 року

Про це йдеться в повідомленні пресслужби МАУ, передає "ДС".

"Авіакомпанія" Міжнародні Авіалінії України" прийняла рішення про скасування рейсів до Єревану до 31 жовтня 2020 року. Відповідний крок обумовлений високим ступенем ризиків для безпеки польотів в зоні Вірмено-Азербайджанського конфлікту. Дане рішення синхронізується з позицією Державної авіаційної служби України про існування високого рівня ризиків на невизначений термін", — зазначено в повідомленні.

В авіакомпанії додали, що стежать за ситуацією і приймуть рішення про відновлення рейсів в кінці жовтня.

МАУ розраховує відновити рейси до Вірменії після стабілізації ситуації.

Відзначається, що визначальним фактором буде підтвердження високого рівня безпеки польотів в даному регіоні.

Пасажирам, які вже придбали квитки на рейси до Єревану, обіцяють надати необхідну підтримку.

Нагадаємо, раніше авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" скасувала четвертий регулярний рейс Київ-Єреван, запланований на понеділок, 5 жовтня. Рейс скасовано після аналізу доцільності польотів в зону вірмено-азербайджанського конфлікту.

Пізніше авіакомпанія SkyUp оголосила про скасування рейсів Київ-Єреван через використання системи протиповітряної оборони поблизу вірменської столиці.

    Реклама на dsnews.ua