• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Банкір і роботяга. Як пов'язані довжина пеніса і розмір зарплати

Дослідники встановили, що люди з невеликим статевим членом часто отримують найвищу зарплату

Дослідження показало, що зарплата чоловіка зменшується зі збільшенням довжини статевого члена
Дослідження показало, що зарплата чоловіка зменшується зі збільшенням довжини статевого члена / Getty Images
Реклама на dsnews.ua

Журналістка британського таблоїду The Sun Бекі Пембертон звернула увагу на незвичайне дослідження інтернет-рітейлера OnBuy.com , в ході якого його автори спробували знайти взаємозв'язок між розміром пеніса і зарплати.

Одвічне питання: "Чи має розмір значення або ж ні?". Виявляється, дуже може бути, що має.

Згідно з новим дослідженням з'ясувалося, що необов'язково ті, у кого в штанях все в порядку, спроможні — у людей з найвищою зарплатою найменший член.

У скандальному дослідженні, досить інтимному, його автори проаналізували, як розмір статевого члена впливає на розмір заробітної плати. І хороша новина в тому, що у чоловіків з мікропенісом відмінний банківський рахунок.

В рамках опитування, проведеного OnBuy.com, 997 чоловіків попросили відповісти на питання, що стосуються їх роботи, зарплати і розміру пеніса, щоб з'ясувати, чи існує кореляція між його розміром і зарплатою.

Вони виявили, що люди з пенісом завдовжки 3 дюйма (близько 7 см) в рік заробляють в середньому 58 тис. Фунтів стерлінгів (2,195 млн грн).

А внизу рейтингу знаходяться ті, довжина пеніса яких досягає 7 і 8 дюймів (18-20 см). Вони заробляють в середньому 38 тис.- 27 тис. Фунтів стерлінгів (1,44-1,02 млн грн) на рік.

Реклама на dsnews.ua
Отрасли и длина половых членов мужчин, в них работающих: продажи, физический труд, банковский и финансовый сектор, искусство, здравоохранение, право, социальные услуги и образование, владельцы бизнеса и др.
Галузі і довжина статевих членів чоловіків, що в них працюють: продажу, фізична праця, банківський і фінансовий сектор, мистецтво, охорона здоров'я, право, соціальні послуги та освіта, власники бізнесу та ін.

Що стосується кар'єрного зростання, то чоловіки із середнім розміром статевого члена в 4 дюйма (10 см) за останні п'ять років отримували найбільшу кількість підвищень — в середньому 2,9.

Серед працівників ручної фізичної праці найбільша частка власників пенісів довжиною 6 і 7 дюймів (59% і 16% відповідно).

Корреляция между длиной пениса, средней зарплатой и средним числом повышений на работе
Кореляція між довжиною пеніса, середньою зарплатою і середнім числом підвищень на роботі

І у працівників творчих професій з розмірами теж все в порядку.

Серед них найвищий відсоток тих, довжина пенісів, яких становить 8 дюймов - 5%; і друге місце по 6 і 7-дюймових пенісів.

Медики, до речі, нехай і можуть приносити додому велику зарплату, але найчастіше наділені членом вельми середнього розміру.

Не виправдали очікувань і ті, хто працює в банківському і фінансовому секторах.

Серед них найвищий відсоток володарів тридюймових пенісів — 7%. А за ними слідують юристи — 4%.

    Реклама на dsnews.ua