Баскетбольний клуб Сергія Дядечка виграв Кубок французької ліги Leaders Cup

Баскетбольний клуб "Монако", президентом якого є український бізнесмен і меценат Сергій Дядечко, який заснував спортивний благодійний фонд Dyadechko Sport Fund DSF, другий рік поспіль став володарем Кубка французької ліги Leaders Cup

Фінальний матч відбувся в неділю, 22 лютого, інформує "ДС".

Протягом тижня за право стати володарем цього престижного трофею боролися вісім найсильніших команд елітного французького дивізіону Pro A. У впертій боротьбі "Монако" послідовно переміг "Антіб" і "Нантер", а у фінальному матчі на арені паризького Діснейленду переміг АСВЕЛ 95:91.

Найціннішим гравцем фіналу був визнаний захисник збірної України Сергій Гладир, який у складі переможців набрав 22 очки всього за 16 хвилин.

Цей успіх команди особливо цінний тим, що клуб завоював Кубок другий раз поспіль. За всю історію проведення турніру подібне не вдавалося ще нікому.

Сергій Дядечко вже далеко не вперше здивував французьке баскетбольне співтовариство успіхами свого клубу. Після того, як він став президентом "Монако" в 2014 році, команда, яка на той час виступала лише в третьому дивізіоні, щороку брала нову вершину. У перший же рік монегаски вийшли у другий дивізіон, а потім тріумфально і виграли його, отримавши путівку в елітну лігу Pro A. А в ній вже у дебютному сезоні "Монако" завоював перший в своїй історії приз - Кубок французької ліги - і дійшов до півфіналу плей-офф.

В цьому році монегаски успішно штурмують нові вершини, лідируючи в чемпіонаті ліги Pro A і продовжуючи боротися за перемогу Ліги чемпіонів ФІБА.